mLegitymacja

Drodzy Studenci!

 

AGH udostępnia mLegitymację studencką. To - zgodnie z prawem - legitymacja studencka, ale wyświetlana na ekranie telefonu.

 

mLegitymacja studencka działa tak, jak tradycyjny dokument. Pokazując ją na ekranie smartfona potwierdzisz, że jesteś studentem AGH, skorzystasz z ulg i zwolnień. Możesz również potwierdzić swoje dane użytkownikowi aplikacji mWeryfikator. Uprawniony użytkownik potwierdzi m.in. Twoje imię, nazwisko i zobaczy Twoje zdjęcie z dokumentu w niskiej rozdzielczości. Może sprawdzić również ważność Twojej mLegitymacji studenckiej.

 

Co do zasady, mLegitymacja jest ważna w okresie ważności ELS. W związku ze zmianą przepisów ogłoszonych w Rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki, które z dniem 15 sierpnia 2021 r. uchyliło czasowe ograniczenie funkcjonowania uczelni informujemy, że legitymacje studenckie oraz mLegitymacje zachowują ważność do 14 października 2021 r. Po upływie tej daty będzie można w analogiczny sposób ponownie wygenerować nową mLegitymację, o ile nie zostaną wprowadzone odmienne regulacje.

 

Kliknij, aby przeczytać instrukcję INSTRUKCJĘ, jak pobrać mLegitymację na smartfona.